№ 2877 від 21.02.2025 р. |
|
|
|
Громадська спілка
«Орган спільного регулювання
у сфері аудіовізуальних медіа-сервісів»
Щодо створення робочих групи
Асоціація «Телекомунікаційна палата Україна», що об’єднує легальних суб’єктів у сфері медіа та електронних комунікацій, які виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу, висловлює Вам свою повагу та повідомляє наступне.
До складу асоціації входять юридичні особи, що діють у сферах електронних комунікацій та медіа, а також інші юридичні особи, що займаються спорідненими видами діяльності.
Законом України «Про медіа» передбачено, що до предмета спільного регулювання (сфери спільного регулювання) належать такі питання:
- визначення критеріїв віднесення лінійних медіа до тематичних та встановлення обсягів національного продукту для таких медіа;
- встановлення вимог щодо частки європейського продукту для телеканалів загальнонаціональної та регіональної категорії, що мають незначну частку аудиторії;
- розробка рекомендацій щодо дотримання вимог Закону щодо європейського продукту.
Станом на сьогодні по зазначених напрямах спільного регулювання:
- не оголошено про створення відповідних робочих груп;
- не розпочато набір експертів до них.
Враховуючи актуальність зазначених питань, просимо найближчим часом створити робочі групи для розробки відповідних документів.
Пропозиції щодо складу робочих груп:
- Кількість учасників – до 12 осіб.
- Рекомендована вимога до кандидатів – досвід роботи на тематичних телеканалах або телеканалах із незначною часткою аудиторії не менше 5 років.
Очікуємо на Вашу відповідь та готові до подальшої співпраці!
З повагою
Голова Ради Асоціації Тетяна ПОПОВА