Від 17.01.2022 № 2649

Міністерство цифрової трансформації України      вул. Ділова, 24, м. Київ 
Державна регуляторна служба України                  вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ

 

 

 

Пропозиції  до проекту постанови

 

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (далі – Асоціація) об’єднує учасників ринку електронних комунікацій, засвідчує свою повагу та, керуючись нормами ст.ст. 4, 6 та 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 р. №1160-IV (далі – Закон № 1160), надає пропозиції до оприлюдненого  на офіційному веб-сайті Мінцифри проекту Постанови Кабінету Міністрів  України «Про затвердження порядків з питань адміністративного оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті та звітності резидентів Дія Сіті, Положення про апеляційну комісію для розгляду скарг на рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті»  (далі – проект постанови), який потребує доопрацювання.

Так, розробником у проекті Постанови пропонується, зокрема,  визначити порядок подання та розгляду звіту про відповідність резидента Дія Сіті та незалежного висновку.

За позицією Асоціації з метою дотримання принципів державної регуляторної політики, що визначені у ст. 4 Закону № 1160, необхідно більш системно виписати правила подання звіту та наслідків, що настають через неприйнятий або неподаний звіт, а також редакційно уточнити деякі пункти регуляторного акта.

Просимо врахувати коментарі Асоціації та пропозиції, що додаються.

Будемо вдячні за письмову відповідь.

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                     Тетяна Попова