Від 10.12.2021 № 2639

Члену Національної комісії, що здійснює

державне регулювання у сфері

зв`язку та інформатизації

Семенченку А.І.

Копія: Заступнику Міністра економіки України

Новіковій І. Ю.

 

Про підтримку заходів з  дерегуляції

Шановний Андрію Івановичу!

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

З метою здійснення перегляду Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1413-р, НКРЗІ було організовано збір пропозиції з порушених питань та розміщено оголошення про надання пропозицій до вказаного Плану.

Обговорення проблемних питань  діяльності у сфері телекомунікацій буде здійснено на засіданні Тимчасової робочої групи з питань дерегуляції у сфері економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної політики під головуванням Заступника Міністра економіки України Новікової Ірини Юріївни.

Вашої уваги та підтримки потребують пропозиції, що підготовлені Асоціацією, до заходів з дерегуляції господарської діяльності у сфері телекомунікацій, а саме вирішення таких проблем:

  1. існуюче обмеження доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до елементів інфраструктури багатоквартирних житлових будинків, об’єктів електроенергетики тощо для розміщення телекомунікаційного обладнання з метою надання та отримання телекомунікаційних послуг споживачами;
  2. використання на телекомунікаційному ринку великим бізнесом (брендами) спрощеної системи оподаткування («ФОП-схема») для виведення прибутків телекомунікаційного бізнесу з-під оподаткування з метою зменшення навантаження від сплати податків та соціальних внесків, ігноруючи трудове законодавство, спотворюючи конкуренцію в реальному бізнес середовищі.

Будемо вдячні за підтримку у обговоренні на засіданні Тимчасової робочої групи з питань дерегуляції, про дату та час якої буде повідомлено додатково.

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                           Т.В. Попова

KPI_TelPU2021#1