Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV продовжує дублювати українською класику світового кіно. Цього разу до проєкту «Hollywood українською» долучилися легенди українського футболу — Андрій Пятов і Сергій Кривцов.

Проєкт онлайн-кінотеатру SWEET.TV «Hollywood українською» вже більше року дарує фільмам, мультфільмам і серіалам якісне україномовне звучання.

До створення україномовного дубляжу долучилися футболісти збірної України Андрій Пятов і Сергій Кривцов. Їхніми голосами заговорили персонажі фільму «Пограбування по-італійськи».

«Для нас співпраця з українськими футболістами — ще один великий крок до нашої мети — популяризації української мови. Ми знаємо, що хлопці й раніше брали участь у соціальних проєктах і допомагають вирішувати важливі проблеми, зокрема — розвивати рідну мову. Приємно, що спортсмени в Україні почали вести активну діяльність не лише на полі, а й за його межами», — зазначає Олександр Резунов, директор SWEET.TV.

«Пограбування по-італійськи» — легендарний фільм Фелікса Гері Грея. Сюжет розповідає нам, як команда злочинців вишукано викрадає сейф із золотими злитками, проте вони не встигають насолодитися здобиччю через зраду.

Ролі в фільмів виконували Марк Волберг, Шарліз Терон, Дональд Сазерленд, Едвард Нортон, Джейсон Стейтем та інші.

«Це був дуже цікавий досвід. Мені здалося це чимось схожим на запис пісні, проте тут ще потрібно активувати акторську гру. Буду радий спробувати дублювати фільми ще», — каже Андрій Пятов.

Проєкт «Hollywood українською» існує вже більше року. За цей час було дубльовано та озвучено більш ніж 180 фільмів, мультфільмів і серіалів. До кінця 2022 року сервіс планує збільшити цю цифру вдвічі.

«Мені завжди цікаво пробувати щось нове. Дублювання фільму — нестандартний досвід. Проєкт «Hollywood українською» робить дуже важливу справу, тож дуже приємно стати його частиною», — каже Сергій Кривцов.

Подивитися фільм «Пограбування по-італійськи» та почути голоси улюблених футболістів можна просто зараз. Фільм доступний всім абонентам національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV в межах тарифу без доплат.

Також у кінозалі проєкту «Hollywood українською» є багато інших цікавих фільмів із якісним дубляжем: перші три фільми про Гаррі Поттера, трилогії «Володар Перснів» і «Матриця», «Кримінальне чтиво», «Форрест Ґамп» і багато іншого.

Загалом на SWEET.TV доступні більш ніж 10 000 фільмів, мультфільмів, серіалів і 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4К якості.

Також на SWEET.TV триває грандіозний розіграш призів. Національний онлайн-кінотеатр вже подарував багато айфонів і один Hyundai i10. Попереду ще багато розіграшів, подробиці яких ви можете дізнатися тут.