Голові Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Клочку А.А.

Копія:  Голові Комітету з питань цифрової трансформації

Крячку М.В.

Голові Комітету з питань бюджету

Арістову Ю.Ю.

Голові Комітету з питань антикорупційної політики

Радіній А.О.

Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Климпуш-Цинцадзе І.О.

Щодо законопроекту № 5811

Шановний Андрію Андрійовичу!

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (далі – Асоціація), що об’єднує учасників ринку, які надають послуги доступу до мережі Інтернет, а також послуг доступу до перегляду телевізійних програм, засвідчує Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

У Верховній раді України 20.07.2021р. зареєстровано проект Закону про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо спрощення розміщення технічних засобів електронних комунікацій» за № 5811 (далі – законопроект № 5811).

У пояснювальній записці до законопроекту № 5811 вказано, що він розроблений з метою спрощення процедури отримання мобільними операторами права на користування земельними ділянками для розміщення технічних засобів електронних комунікацій для надання 95% населення України доступу до мобільного високошвидкісного інтернету.

Асоціація підтримує законопроект № 5811, оскільки його прийняття дозволить будувати мережі у селах та поза межами населених пунктів, що, у свою чергу, призведе до збільшення покриття високошвидкісним Інтернет по всій території України.

В зв’язку з вищевикладеним, Асоціація просить, при розгляді законопроекту № 5811, врахувати позицію телекомунікаційної галузі про підтримку законопроекту та прийняти рішення Комітету з пропозицією Верховній раді України прийняти вказаний законопроект за основу та в цілому.

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                    Тетяна Попова

KPI_TelPU2021#1