Від 27.01.2021 №2567

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.*

Щодо необхідності прийняття у першому читанні

проєкту Закону реєстр. № 4118 від 18.09.2020

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

Телекомунікаційна палата України, яка об’єднує легальних гравців ринку цифрових комунікацій України, звертається з приводу наступного.

Верховною Радою України 18.09.2020 було зареєстровано за № 4118 проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” та інших законодавчих актів України щодо розвитку телекомунікаційних мереж».

Зазначений проєкт Закону вже давно очікує телекомунікаційна галузь і Телекомпалата України неодноразово наголошувала на необхідності вдосконалення законодавчої бази з метою поліпшення взаємовідносин між власниками/розпорядниками об’єктів інфраструктури та провайдерами телекомунікацій.

Саме положення Законопроєкту № 4118 спрямовані на врегулювання конфліктних ситуацій між ОСББ, управляючими компаніями, органами місцевого самоврядування та телеком-операторами. Текст проєкту Закону не обмежує права жодної зі сторін, а навпаки, покликаний усунути прогалини у Законі про доступ та не дозволить ухилятись від його виконання.

Враховуючи вищенаведене, асоціація «Телекомунікаційна палата України» звертається до Вас з проханням посприяти прийняттю в першому читанні проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” та інших законодавчих актів України щодо розвитку телекомунікаційних мереж» (реєстр. №. № 4118 від 18.09.2020).

Щиро сподіваємось на розуміння та підтримку телеком-галузі!

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                     Т.В. Попова

*аналогічний лист – Голові Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації М. Крячку

KPI_TelPU2021#1.5