Лист від 04.12.2019р. № 2391

Віцепрем’єр-міністру — міністру цифрової трансформації

М.А. Федорову

Шановний Михайле Альбертовичу!

Асоціація «Телекомунікаційна палата України», як асоціація підприємств сфери надання телекомунікаційних послуг, звертається до Вас, Михайле Альбертовичу, з приводу наступного.

Нещодавно міністерством анонсовано запуск проєкту, який стане прототипом майбутньої мапи покриття інтернетом території України.

Так, головною метою вказаного проєкту зазначено –  визначення реальної картини покриття інтернету з можливістю кожного громадянина України розповісти чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює.

Ми в Телекомпалаті розуміємо важливість та стратегічність цього проєкту, а тому з метою налагодження діалогу між державою та ринком телекомунікацій, пропонуємо провести робочу зустріч, на якій детально ознайомити операторів, провайдерів телекомунікацій з цілями проєкту, механізмом його реалізації, методологією вимірювання швидкості інтернету та обмінятися питаннями, які додатково зацікавлять сторін зустрічі. До вказаної наради просимо залучити представників операторів, провайдерів телекомунікацій та профільних асоціацій.

Час та дату зустрічі пропонуємо погодити у робочому порядку.

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                                   Т.В. Попова