Від 06.10.2021 № 2628

Голові Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Гетманцеву Д.О

Копія:

Голові Комітет ВРУ з питань з питань цифрової трансформації

Крячко М.В.

Голові Комітет ВРУ з питань економічного розвитку

Наталусі Д.А

Голові Комітету ВРУ з питань бюджету

Арістову Ю.Ю.

Щодо законопроекту реєст. № 5376

 Шановний Даниле Олександровичу!

Асоціація «Телекомунікаційна палата України», що  об’єднує учасників ринку електронних комунікацій, які надають послуги доступу до мережі Інтернет, а також послуг доступу до перегляду телевізійних програм, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Верховною Радою України 2 червня 2021р. у першому читанні прийнято законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», реєстраційний № 5376 (далі – законопроект № 5376).

Наразі законопроєкт № 5376 готується до другого читання і Асоціація підтримує його прийняття, як надважливого для стимулювання в Україні цифрової економіки, розвитку сфери резидентства Дія Сіті.

 Разом з цим, Асоціація просить Комітет врахувати деякі зауваження та пропозиції до законопроекту № 5376, які, на думку наших експертів, є необхідними для узгодження з особливостями правового режиму, що встановлений для резидентів Дія Сіті у Законі України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» та законодавчому закріпленні преференцій в оподаткуванні доходів резидентів Дія Сіті.

З повагою

Голова Ради Асоціації                                                     Тетяна Попова

KPI_TelPU2021#3