Телекомпалата України підписала трьохсторонній Меморандум про співпрацю з Кіберполіцією та АППК.
 
Тетяна Попова прокоментувала це так: “В питаннях ефективної боротьби з кіберзлочинністю потрібно бути послідовними та чітко розділяти такі поняття, як обмеження доступу до забороненої інформації, боротьба з розповсюдженням піратського контенту та протидія кіберзлочинності.
В першу чергу, потрібно імплементувати в українське законодавство положення ст. 16 – 21 Конвенції про кіберзлочинність, якими передбачено збереження даних трафіку, термінове збереження даних трафіку провайдерами електронних комунікацій та розкриття електронних доказів. Такі зміни допоможуть Кіберполіції підвищити рівень розкриття кіберзлочинів.
Ми підтримуємо законні дії Департаменту Кіберполіції у боротьбі проти незаконного використання об’єктів авторського права в мережі Інтернет. Ми готові взаємодіяти за напрямками, визначеними Меморандумом та сподіваємось, що це стане новим поштовхом до результативної співпраці в майбутньому і принесе реальну користь у боротьбі з кібер-злочинами в країні.
 

Начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак зазначив: «В епоху стрімкої диджиталізації будь-яка інформація швидко змінюється, з’являється, редагується та видаляється, у цьому і полягає складність контролю дотримання прав інтелектуальної власності. Протидія інтернет-піратству – одне з пріоритетних завдань кіберполіції, і в нас вже є успішні кейси розкриття таких правопорушень.»

KPI_TelPU2021#7