Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV збільшив бібліотеку дитячого контену. Відтепер на сервісі можна подивитися мультфільми «Свинка Пеппа», «Маша та Ведмідь», «Вперед», «Алладін», «Корпорація монстрів» і багато іншого. Вони доступні безкоштовно в тарифі, з батьківським контролем та без небажаної для дитини реклами.

Знайти онлайн-кінотеатр, який задовольняє потреби усієї родини — складне завдання. Та найскладніше — знайти безпечний, якісний контент для дітей, щоб у ньому не було реклами, він був корисним і доступним будь-де та будь-коли.

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV знайшов комплексне вирішення цього питання. Це дозволило йому стати ідеальним сервісом для найменших глядачів.

Велика бібліотека контенту під контролем батьків

SWEET.TV надає доступ до 260+ телеканалів. Окрім найбільш популярних національних, фільмових і спортивних, представлені ще 28 пізнавальних, де завжди можна подивитися розвиваючі передачі, та 17 дитячих — з мультиками та освітніми програмами. Якщо ви не встигли на пряму трансляцію, є перемотка, пауза та запис телеефіру.

Також на сервісі доступні 10 000+ фільмів і мультфільмів для всієї родини від Disney, Universal, Paramount, Sony. Нещодавно в кінозалі SWEET.TV з’явилися улюблені дитячі мультики «Свинка Пеппа», а також «Маша та Ведмідь». Загалом бібліотека дитячого контенту нараховує 1000+ одиниць і щомісячно поповнюється новинками. Дивитися їх можна безкоштовно в тарифі.

На початку року SWEET.TV підписав ексклюзивний контракт з Disney — кіностудією, що стала відомою на весь світ завдяки неймовірним анімаційним фільмам, в тому числі виробництва Pixar. Домовленості відкрили доступ до багатьох мультфільмів і фільмів, що так полюбляють дивитися найменші глядачі: «Крижане серце», «Рапунцель: Заплутана історія», «У пошуках Дорі», «ВОЛЛ-І», «Історія іграшок» і багато іншого.

У додатку на телевізорі є функція «Батьківського контролю», що обмежує доступ до обраних телеканалів і фільмів. У особистому кабінеті доступна історія переглядів, тож батьки завжди в курсі того, що дивиться дитина.

Користуватися сервісом можна будь-де без реклами

Додаток SWEET.TV доступний на телевізорах, ноутбуках, планшетах, смартфонах і навіть на Xbox. Активувати підписку можна одразу на 5 пристроях: вдома дитина дивиться мультики по телевізору чи на комп’ютері, а в гостях чи дорогою — на телефоні або планшеті.

Якщо збираєтесь відправитися у мандрівку автомобілем, поїздом або ж літаком — завантажте контент у додаток (на смартфоні або планшеті) та дивіться офлайн. В кінозалі відсутня реклама.