SWEET.TV розпочинає ексклюзивний показ історичного бойовика Тараса Химича — «Король Данило». Стрічка з’явилася на сервісі 18 березня та доступна абонентам безкоштовно в тарифі. Подивитися її легально онлайн можна тільки на SWEET.TV.

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр, що відкриває доступ до 260+ телеканалів, 10 000+ фільмів, українських і голлівудських ексклюзивів безкоштовно в тарифі, а також прем’єр і кращих серіалів. Наразі, сервіс розпочинає ексклюзивний показ стрічки «Король Данило», переглянути яку можна безкоштовно в тарифі. Режисерська версія фільму з’явиться для українських глядачів вперше.

«Король Данило» — це унікальне українське кіно, що розповідає нам про важливі історичні моменти, які  вплинули на становлення держави. Ця стрічка — одна з тих, що створює новий український кінематограф. Для нас дуже важливо давати абонентам якісне кіно високого рівня в ексклюзивному доступі та показувати, що в Україні можуть знімати фільми світового рівня», — зазначає директор SWEET.TV Олександр Резунов.

«Король Данило» — історичний бойовик, що сповнений екшеном і динамікою. Зйомки відбувалися на 30 майданчиках по всій Україні, 90% з них пройшли неподалік від Львова. Бюджет фільму склав близько 4 млн. гривень.

Сюжет розповідає історію Данили Галицького — першого короля Київської Русі, а саме про той період, коли на його землі нападає хан Батий. Через загрозу зі сходу починається мобілізація та зведення міст-фортець, але це не подобається місцевим боярам. Вони прагнуть домовитися з загарбником і продовжувати вести свої справи. Король Данило бачить лише один вихід із ситуації — їхати до хана.

«Фільм «Король Данило» — це мрія, яка стала реальністю. Ми зробили все з нуля: створили світ короля, який розчинився у століттях, зруйнували стереотипи про середньовічне королівство та, керуючись історичними фактами, розповіли легенду про Данила Романовича. Це чудово, що SWEET.TV акумулює українські фільми на своїй платформі. Ми щасливі, що після прем’єр в 11 країнах світу, українці матимуть можливість переглянути стрічку в повній режисерській версії», — каже продюсер фільму, директор Invert Pictures Film Studio Олеся Галканова-Лань

Подивитися фільм  «Король Данило» онлайн легально наразі можна тільки на SWEET.TV.