Верховна Рада України

Щодо пропозицій до поправок до проєкту Закону реєстр. № 3014 від 05.02.2020

 Телекомунікаційна палата України, яка об’єднує легальних гравців ринку цифрових комунікацій України, звертається з приводу наступного.

Асоціація «Телекомпалата України» та інші профільні об’єднання були активними учасниками робочої групи, які працювали на базі Комітету цифрової трансформації над текстом проєкту Закону «Про електронні комунікації» (реєстр. № 3014 від 05.02.2020) (далі – проєкт Закону).

Так, вказаний проєкт Закону 16 червня 2020 року було підтримано народними депутатами та прийнято у першому читанні.

Вказаний проєкт Закону вже давно очікує телекомунікаційна галузь, оскільки його положення оновлюють законодавство та імплементують найкращі положення Директив ЄС.

Разом з тим, текст проєкту Закону містить суперечності та правові недоліки, які можуть навпаки негативно вплинути на розвиток цифрових послуг, надання послуг доступу до Інтернет, а тому потребують однозначного усунення.

Враховуючи важливість прийняття проєкту Закону, який стане основою для здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, надсилаємо розроблені Асоціацією правки до читання та просимо розглянути і внести їх до другого читання.

 З повагою

 Голова Ради Асоціації                                                                                Т.В. Попова

KPI_TelPU2020#1