Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Л.О. Євдоченку

м. Київ, вул. Солом’янська, 13

е-mail: public@dsszzi.gov.ua

Вих. №2215 від 26.09.2017 р.

 Щодо переліку суб’єктів, на яких буде

поширено дію проекту постанови КМУ

 ЗАПИТ

на отримання публічної інформації

 

На офіційному сайті Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміщено для громадського обговорення проект постанови КМУ «Про реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (далі – Проект).

Згідно з аналізом регуляторного впливу до Проекту, то 15 суб’єктів господарювання – операторів, провайдерів телекомунікацій будуть підпадати під дію регулювання цього Проекту.

Разом з тим, на сьогодні, Реєстр операторів, провайдерів телекомунікацій налічує понад 6300 суб’єктів, яким згідно із Законом України «Про телекомунікації» надано правовий статус оператора, провайдера телекомунікацій.

Враховуючи вказане, в порядку доступу до публічної інформації, просимо надати перелік 15 таких суб’єктів господарювання – операторів, провайдерів телекомунікацій, на яких безпосередньо матимуть вплив положення Проекту після прийняття.

Просимо надати відповідь у визначений законом термін та на адресу Асоціації: м. Київ, 03067, бульвар Вацлава Гавела, 5г, а також на електронну пошту: office@telpu.com.ua.

З повагою,

Тетяна Попова, Голова Ради Асоціації