Котрий місяць поспіль п’ятірка лідерів залишається незмінною. «1+1» впевнено втримує першість, СТБ закріпився на другому місці, ICTV та «Україна» — на третьому та четвертому місці відповідно, а «Новий» закриває ТОП 5.

Еспресо TVкористувався найбільшою популярністюcеред новинних телеканалів. В категорії пізнавальних першим став Nat Geo із документальними стрічками про дику природу, навколишнє середовище та важливість їх збереження.

Серед фільмових каналів абоненти ВОЛЯ найчастіше дивилися CINE+ HD, який пропонує глядачам класичні шедеври кінематографу та сучасні картини. Далі в рейтингу розташувалися канали FOX та АМС, всесвітньо відомі своїми шоу та серіалами. Дивитися топові новинки від найкращих виробників контенту, українські глядачі можуть менш ніж через 24 години після прем’єри.

Регулярний моніторинг телеперегляду дозволяє не лише підвищити якість послуг, а й постійно оновлювати наповнення пакетів з урахуванням уподобань абонентів.

ВОЛЯ формує свої аналітичні звіти на основі даних, які отримує через зворотні сигнали обладнання доступу до цифрового телебачення у 20 містах України з населенням понад 50 тисяч осіб. Враховано інтереси телеглядачів з понад 35 тисяч домогосподарств. Сьогодні абонентам компанії доступно 157 каналів.

 Презентація ТОП-30 телеканалів