З 20 по 22 серпня 2019 року в Юрмалі відбудеться найбільший в Балтії захід для всієї індустрії платного телебачення – Міжнародна телекомунікаційна конференція та виставка TELCO TRENDS 2019, Партнером якої виступає Телекомпалата України.

 

TELCO TRENDS збере провідних фахівців з країн Євросоюзу і СНД, щоб обговорити актуальні питання та важливі проблеми галузі електронних комунікацій. Всього на конференції очікується більше 400 професіоналів з 30 країн. Концентрація такої великої кількості експертів створює ідеальні умови для продуктивного нетворкінгу і обміну практичною інформацією.

 

За 8 років роботи цей захід став одним з найбільш значущих в Східній Європі для професіоналів Pay TV.

 

В рамках конференції ключові експерти галузі проаналізують тенденції глобальних змін ринку в цифрах, поділяться дослідженнями і дадуть свої прогнози на майбутнє. Велика увага буде приділена обговоренню нових технічних рішень для Pay TV, в тому числі перспективам ULTRA HD, розвитку 5G мереж в Північній Європі, новим супутниковим рішенням для каналів і операторів.

Лідери індустрії дадуть відповідь на важливі питання про зміну споживчих звичок та перспективних бізнес-моделях, розкажуть про нові можливості підвищення ARPU, проаналізують динаміку міжнародного ринку ТВ і OTT-сервісів.

Гарячі дискусії очікуються по темі ефективного захисту інтересів правовласників в цифровому середовищі.

 

Серед заявлених у програмі тем форуму:

– Динаміка рейтингів ТБ мовників в країнах Балтії

– Різниця споживання контенту в ТБ і в Інтернеті

– Виклики виробництва локального контенту на малих ринках

– Медійна політика країн ЄС як інструмент структурування інформаційного простору

– Обмеження поширення контенту під впливом геополітичної ситуації

– Роль регуляторів країн ЄС в збалансуванні політичних рішень і бізнесу.

 

З кожним роком програма TELCO TRENDS стає все більш різноманітною і насиченою. Так в цьому році для учасників конференції буде працювати виставка технологічних рішень, а у вишуканій атмосфері Semarah Hotel пройде “Ніч контенту”. Щоб презентації новинок контенту і телеканалів запам’ятовувалися краще, в перервах всіх гостей чекає жива музика, великий вибір витончених та класичних вин і закусок.

 

TELCO TRENDS щорічно збирає кілька сотень професіоналів галузі цифрового телебачення разом, тим самим стає ідеальним майданчиком для розширення клієнтської бази і підвищення продажів.

 

Після насичених днів конференції гостей чекає екскурсія Старою Ригою в супроводі російськомовних та англомовних гідів, концерт органної музики в Домському соборі і Гала-вечір.

 

Організатори виставки пропонують широкий спектр рекламних і спонсорських можливостей.

 

Отримати детальну інформацію та зареєструватися можна на офіційному сайті TELCO TRENDS www.telcotrends.eu

 

За новинами Telco Trends стежте на офіційній сторінці в Фейсбуці: https://fb.com/telcotrends