Сьогодні українці й досі святкують прихід нового року та не втрачають надії на краще майбутнє. А через місяць телеком-галузь святкуватиме річницю підписання Закону про доступ до інфраструктури, який блукав по кабінетам щонайменше з 2012 року. Але ніхто й уявити не міг, що такий довгий шлях чекає на Правила з Методиками…

До Вашої уваги оновлена візуалізація стану підготовки підзаконних нормативно-правових актів. З першого погляду здається, що суттєвих змін не відбулось, проте рух у правильному напрямку є, але надто повільний.

Наприклад, Міненерговугілля оприлюднило проект Методики розрахунку плати за доступ до об’єктів електроенергетики і до 17 січня чекає на зауваження від ринку.

НКРЗІ наразі підбиває підсумки громадських обговорень Методики розрахунку плати за доступ до неоператорської ККЕ. До речі, 11 січня попередньо запланована зустріч з обговорення зауважень, що надійшли до проекту Методики.

Мінрегіонбуд оприлюднив для громадського обговорення вдосконалені Правила доступу до об’єктів будівництва та БРМ.

Міністерство інфраструктури вирішило піти іншим шляхом: спочатку «чернетку» Правил отримали ЦОВВи, тобто публічно проект Правил ніхто не оприлюднив. А сьогодні стало відомо, що шановне Міністерство вирішило підготувати зміни до Закону про доступ. Чи можемо ми розраховувати на приємний сюрприз від транспортників?

KPI_TelPU#2