Голова Ради

Тетяна Попова

Дата народження: 13 липня

Будучи озброєними знаннями і громадянською сміливістю, учасники Телекомпалати не тільки мають право, але і повинні брати участь у законотворчості, яка забезпечить нас легітимними умовами ведення телеком-бізнесу. Ось чому я стверджую, що діяльність Телекомпалати, як згуртованого колективу однодумців, є запорукою глобальної цифривізації України. Я також переконана, що на нас покладена важлива соціальна роль – забезпечувати якісним доступ до інформації українців та зберігти їх свободу слова в Інтернеті

років роботи в сфері інформаційних технологій

Член Ради

Петро Яцук

Дата народження: 03 травня

Гармонійний розвиток телекомунікаційного ринку можливий лише за умови дотримання балансу інтересів трьох сторін: держави, постачальників послуг та споживачів. У разі перекосу на користь одного з учасників, руйнуються економічні основи конкурентного середовища, що має наслідком падіння та стагнацію ринку. Тому підготовка та прийняття збалансованих рішень є загальнодержавним завданням, вирішення якого лежить в площені розуміння необхідності компромісів. Це єдність та боротьба протилежностей, в якій народжуються продуктивні ідеї, оптимальні підходи до вирішення проблем, нові можливості для українського бізнесу та країни в цілому

років роботи в сфері інформаційних технологій

Член Ради

Анна Некраха

Дата народження: 17 травня

“Компанія, яка звикла рухатись вперед та експериментувати, приречена на успіх. Коли для цієї компанії створено сприятливий бізнес-клімат, то її можливості – безмежні. Співпрацюючи з колегами з інших компаній, ми не відчуваємо себе конкурентами, ми ставимо перед собою ціль – подолання прородніх та штучних бар’єрів, що ставлять під загрозу нормальне функціонування бізнесу.”

років роботи в сфері інформаційних технологій

Член Ради

Вікторія Цомая

Вікторія працювала на керівних посадах, була Членом Наглядової Ради у великих локальних і міжнародних компаніях: Unilever, United Foods, Anheuser – Busch InBev, BAT, CV Company, MSL в Україні і за кордоном: у США, Польщі, Нідерландах, Південно-Східній Азії, Бельгії, Росії .

З червня 2014 року працює маркетинг директором компанії «Воля» із зоною відповідальності маркетинг, контент та PR. Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, отримала післядипломну освіту Chartered Institute of Marketing (Лондон), Post Graduate Diploma Marketing і програми Global Development Program у провідних світових бізнес-школах INSEAD і WHARTON.

Заміжня, виховує двох дітей.

рік роботи в секторі FMCG и Telco.

Член Ради

Вікторія Трощенко

Дата народження: 05 червня

Вікторія пройшла успішний фаховий шлях від адміністрування СУБД Oracle та Unix-програмування до моделювання та проектування великих інформаційно-аналітичних систем фінансового моніторингу, управління міграційними процесами та Єдиного державного демографічного реєстру. Приймала участь у розбудові Національної системи конфіденційного зв’язку та створенні моделі міжнародної системи інформаційного обміну між підрозділами фінансової розвідки. Будучи членом Ради Асоціації, спільно з колегами Вікторія має наміри розвивати телекомунікаційну галузь країни, використовуючи для цього власний досвід, а також виробничий та науковий потенціал УДЦР.

рік роботи в сфері інформаційних технологій

Член Ради

Олена Луценко

Дата народження: 18 червня

 

років роботи в секторі ІКТ

Член Ради

Вадим Сидоренко

Дата народження: 18 січня

«В умовах сповільнення росту телекомунікаційного ринку  підвищується цінність взаємодії з іншими учасниками телеком-індустрії. Телекомпалата України – гарний майданчик для реалізації спільних інтересів у напрямку розвитку ринку в цілому і, звичайно, в результаті піде на користь кожному її учаснику»

років роботи в сфері інформаційних технологій